פארקומות חניה רובוטית בראש שקט לוגו

077-8040301

רחוב ויתקין, תל אביב

מערכת חניה רובוטית Tower Parking

מספר מקומות חניה: 10

חדר כניסה: חופת כניסה

פלטת סיבוב מובנית: כן

סוג הפרויקט: התחדשות עירונית

10 מקומות חניה במערכת חניה אוטומטית בבניין בוטיק בלב תל אביב

בניין בן 4 קומות באחד מהרחובות הצפופים ביותר בת"א, עבר התחדשות עירונית תמ"א 38/1- חיזוק ותוספות, והפך לבניין בוטיק עם דירה בכל קומה.

על מנת לתת לכל הדיירים מקום חניה נוח ונגיש, הותקנה במקום מערכת חניה אוטומטית-רובוטית מדגם TOWER PARKING של חברת DONGYANG PARK מדרום קוריאה עם 10 מקומות ב- 4 מפלסי חניה.

אחד היתרונות של מתקן החניה הנבחר הינו היותו מגדל חניה המנצל שטח קרקע הקטן, כך שהוא מתאים לאחסון מכוניות רבות לעומק או לגובה. גובה מפלס החניה נע בין 160 ס"מ ל- 200 ס"מ, כך שניתן להחנות מכוניות מסוגים שונים.

היות ומערכת החניה בנויה ממעלית מרכזית וקונסטרוקציה רבת מפלסים, היא נהנית מיתרון משמעותי במהירות אחסון ושליפת הרכבים מהחניה. בעת הכניסה לחניה, המעלית משנעת את המכונית על גבי פלטת חניה אל מפלס החניה המיועד, שם מערכת אוטומטית מושכת את הפלטה מהמעלית לעמדת החניה בצד המעלית.

בפרויקט זה, מתקן החניה הרובוטי טמון מתחת לפני הקרקע ומשתלב עם אופי האזור. הכניסה אליו נעשית דרך חופה הנמצאת בגובה פני האדמה, אשר עולה רק כאשר רוצים להיכנס או לצאת מהחניה.

על מנת להקל על הנהגים לצאת מהחניה, במתקן קיימת פלטת סיבוב מובנית המסובבת את הרכבים המאוחסנים עם כיוון היציאה, כך שהנהגים יכולים לצאת מהמתן ללא לנסיעה לאחור.

בהתאם לנדרש בתקן הישראלי למתקני חניה – ת"י 5437, מערכת החניה כולה כוללת את כל מנגנוני הבטיחות הנדרשים, כולל גדרות בטיחות למניעת כניסת עוברי אורח, ילדים ובעלי-חיים.

מאפייני מערכת החניה
  • מתקן חניה רובוטי בתצורת מגדל
  • 10 מקומות חניה ב 4 מפלסים
  • כניסה למערכת דרך תא כניסה עם חופה המשתלב עם הפיתוח הסביבתי
  • פלטת סיבוב מובנית לסיבוב רכב של 180 מעלות ליציאה קלה מהמתקן עם כיוון הנסיעה
  • מעלית מסוע, המאפשרת אחסון ושליפה מהירים של כלי הרכב ממערכת החניה
  • מערכת ידידותית לשימוש, קלה ובטוחה
  • הפעלה באמצעות צ'יפ
  • מתקן החניה בפרויקט תוכנן ובוצע בהתאם לדרישות התקן האירופאי למתקני חניה EN14010   ולתקן הישראלי למתקני חניה ת"י 5437
דילוג לתוכן