פארקומות חניה רובוטית בראש שקט לוגו

077-8040301

רחוב חולדה, תל-אביב

מערכת חניה רובוטית Compact Parking

מספר מקומות חניה: 14

חדר כניסה: תא כניסה

פלטת סיבוב מובנית: כן

סוג הפרויקט: התחדשות עירונית

בטיחות ונוחות מקסימליים בצפון הישן של תל-אביב

בניין מתחדש בצפון הישן וההומה של תל-אביב עבר תמ"א 38/2 הריסה ובינוי. מגבלת השטח יחד עם העובדה שבאזור אין כמעט שטחי חניה ציבוריים, הובילה לצורך בהוספת מערכת חניה רובוטית-אוטומטית שתספק מקומות חניה לכל הדירות בבניין. היות והיזם עצמו עתיד היה להתגורר בבניין המתחדש, הוא שם בראש סדר עדיפויות את איכות המוצר, נוחות השימוש וטיב השירות, ולכן בחר במתקן חניה אוטומטי-רובוטי מדגם COMPACT PARKING של היצרן הקוראני DONGYANG PARK שמספק 14 מקומות חניה על פני 3 מפלסים. מערכת החניה הזו מהווה פתרון חניה אוטומטי קומפקטי ויעיל לבניינים בהם קיימת מגבלת מקום, והיא מסוגלת להכיל כמות של עד פי שלוש חניות לעומת חניון קונבנציונלי.

הכניסה אל המתקן היא דרך חדר הכניסה שנמצא בתוך קו הבניין.  לאחר שנהג מעמיד את הרכב על פלטת החניה בתוך תא הכניסה, הוא יוצא מהרכב, סוגר את הדלת ובעזרת צ'יפ מפעיל את המתקן. הפלטה מורדת באופן אוטומטי אל מפלס החניה התת-קרקעי, כאשר שם הרכב מוסט אופקית ימינה או שמאלה לפי הנדרש. במקביל זזות כל המכוניות במפלס והמכונית מבצעות רוטציה במקומות כל הזמן. על מנת להוציא את הרכב במהירות ובצורה בטוחה לנסיעה, המערכת תחשב את המסלול הקצר ביותר כדי לקצר את זמן ההמתנה לרכב, וכוללת מערכת החניה עצמה כוללת פלטת סיבוב מובנית להוצאת הרכבים עם כוון היציאה ובעת שליפתו.
מערכת החניה כולה כוללת את כל מנגנוני הבטיחות הנדרשים בהתאם לנדרש בתקן הישראלי למתקני חניה – ת"י 5437 לדרישות התקן האירופאי למתקני חניה EN14010.

מאפייני מערכת החניה
  • מתקן חניה רובוטי מדגם COMPACT PARKING
  • 14 מקומות חניה ב 3 מפלסים.
  • כניסה למערכת דרך תא כניסה סגור.
  • פלטת סיבוב מובנית לסיבוב רכב של 180 מעלות ליציאה קלה מהמתקן עם כיוון הנסיעה.
  • מערכת ידידותית לשימוש, קלה ובטוחה.
  • הפעלה באמצעות צ'יפ / קוד.
  • מתקן החניה תוכננו ובוצעו בהתאם לדרישות התקן האירופאי למתקני חניה EN14010   ולתקן הישראלי למתקני חניה ת"י 5437.
דילוג לתוכן