פארקומות חניה רובוטית בראש שקט לוגו

077-8040301

שירות ותחזוקה למתקני חניה רובוטיים

פארקומות מערכת חניה רובוטית Grand Parking, תל-אביב

כמי שמלווים את הפרויקט משלב ההיתכנות, דרך התכנון ועד הביצוע, אנחנו מחויבים גם לספק שירותי תחזוקה ושירותים נוספים שיבטיחו כי מתקני החניה יעבדו בצורה בטוחה לאורך שנים רבות.

לכן, מערך השירות שלנו פעיל 24/7 ומספק שירות, תחזוקת שבר ותחזוקה מונעת בכל ימות השנה על ידי טכנאים מוסמכים ומיומנים. מערכות החניה שלנו עומדת בתקני הבטיחות המחמירים ובדרישות התקן הישראלי ת"י 5437. אנחנו מחויבים לשמירה על פעילותם התקינה של מערכות החניה שלנו, ועל כך יכולים להעיד היזמים והדיירים הרבים ברחבי הארץ, שנהנים מעשרות התקנות מוצלחות ומענה מקצועי וזמין לכל צורך שעולה.

מערך השירות של פארקומות, המהווה חלק מקבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה, נשען על מערך השירות והתפעול של חברת האחות בקבוצה פרומוט מתקני חניה. פרומוט היא חברת מתקני החניה הוותיקה, בעלת מערך שירות התחזוקה הגדול והמקצועי ביותר, אשר כבר למעלה מ- 30 שנה מספק שירותי תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר למאות לקוחות ואלפי מתקני חניה בישראל 24/7.

מקצועיות ומקצוענות

מחלקת השירות שלנו מורכבת מאנשי מקצוע המנוסים בתחומם ובכללם אנשי בקרה, חשמלאים וטכנאי שירות מהשורה הראשונה בארץ. אנשי השירות והתחזוקה עוברים תהליך הכשרה והסמכה ארוך ומובנה בארץ ובחו"ל באופן המאפשר להם להגיע ללקוח עם רמת ידע גבוהה וניסיון מעשי רב ולספק לו שירות מקצועי, יעיל ואדיב. ההשפעה של פעולות תחזוקה מקצועיות קריטית עבור מניעת תאונות, שמירה על רמת בטיחות גבוהה והארכת חיי מערכות החניה.

זמינות 24/7

המוקד הטלפוני וצוות הטכנאים זמינים לאור כל שעות היממה לפתרון תקלות. אנחנו מאפשרים ללקוחות ליהנות מתחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, ולשם כך, מחזיקים מלאי חלקי חילוף מקוריים המתאימים למערכות החניה האוטומטיות שלנו המותקנות בישראל. כך, אנחנו יכולים להחליף חלקים תקולים או לתקנם באתר הלקוח בזמינות גבוהה, תוך שימוש בחלפים מקוריים ושימור יכולות מלא של מתקן החניה הרובוטי.

אמינות

אמינות מוצר היא הבסיס לכל היחסים בין ספק ללקוח, והיא קריטית במיוחד כאשר מדובר על תחום מתקני החניה. כנציגיה הרשמיים של חברת DongYank Park מדרום קוריאה, החברה המובילה בהקמת מתקני החניה הרובוטיים במטרופולינים של דרום קוריאה, אנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובכפוף לתקנים המחמירים ביותר, ובכך מספקים ללקוחות ביטחון וידיעה כי המתקן עליו הוא חונה, נמצא בידיים טובות וימשיך לפעול בצורה מיטבית ובאמינות לאורך שנים רבות.

בטיחות מקסימלית

פארקומות מייחסת חשיבות עליונה לבטיחות המתקנים אותם היא מתחזקת ולפיכך, שמה דגש חזק על הטיפולים המונעים והשוטפים אותם נדרשים מתקני החניה לעבור וכן על התאמתם לעמידה בתקן הישראלי למתקני חניה – ת"י 5437.  בסיום התקנת מערכות החניה נבדקים כל המתקנים על ידי מהנדס מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה הישראלי.

דילוג לתוכן