פארקומות חניה רובוטית בראש שקט לוגו

077-8040301

חדשות

קבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה רוכשת את חברת פארקומות מתקני חניה

על רקע העלייה בביקוש מתקני חניה, אשר בזכותם הפך ענף מתקני החניה לאחד מהענפים בעלי הצמיחה המהירה ביותר לאורך תקופה, בחודש מרץ 2022 רכשה קבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה את חברת מתקני ומכפילי החניה האוטומטית פארקומות מידי מייסדיה, מיכאל מילר ואליס קאוון. פארקומות היא חברה ישראלית הפועלת בבארץ משנת 2007 ומייצגת באופן בלעדי את יצרנית מתקני החניה הקוריאנית DONGYANG PARK, מהמובילות בעולם בתחום מתקני החניה.

עם חתימת העסקה, מצטרפת פארקומות לשטאר חברות הקבוצה, ביניהן פרומוט מתקני חניה הותיקה, וממשיכה להתנהל יחד עם מילר וקאוון ששימשו כבעליה תחת בעלותה של קבוצת קומטל. בנוסף לגב הכלכלי החזק שתעניק לפארקומות חברה בסדר גודל של קבוצת קומטל, היתרון הגדול אשר ממנו ייהנו לקוחות החברה הן בהווה והן בעתיד, הוא מערך התפעול והשירות שהקבוצה מתחזקת.

מאיר ילון, מנכ"ל קבוצת קומטל, ברך על חתימת העסקה: "פארקומות הוכיחה עצמה לאורך שנים כחברה איכותית בתחום פתרונות החניה, וכעת היא ולקוחותיה צפויים ליהנות מהעוצמה הכלכלית של קבוצת קומטל. הדבר יבוא לידי ביטוי בשמירת רמת השירות ורמת התחזוקה שלה זכו לקוחות החברה בעבר – נושא בעל משמעות דרמטית בתחום.

מחברת פארקומות נמסר: "היציבות והגב הכלכלי יבטיחו את המשך שמירת רמת התחזוקה הגבוהה של מתקני החברה, כפי שהיה כל השנים, גם בשנים הבאות, וזאת לאור הגידול המשמעותי הצפוי בהיקף ההתקנות עם הצטרפות פארקומות לקבוצת קומטל. אין ספק שזה יתרון עצום היום שלא מתקיים בכל חברה"

לכתבה המלאה בישראל היום >>>

דילוג לתוכן